Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Semnatura digitala
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Semnatura digitala

Am un apartement si as vrea sa dau cuiva uzufructul. Eu nu locuiesc in tara si nici nu am cui sa-i dau procura. Se poate face un act notarial cu semnatura digitala?
Nu.
Fie trimiteți o procura de la Ambasada sau Consulat, fie veniți personal în țară