Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Completare date informative bilant 2022
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Completare date informative bilant 2022

Buna ziua,
spuneti mi , va rog, unde se trec in F 30-date informative bilant 2022, un credit de la CEC pe termen lung regasit in contul 162
george-neagu, moderator
contul 162 il regasiti la pozitiile 97-100 in F30
Multumesc, sunt nelamurita ptr. ca la rd 97-100 se mentioneaza credite de la institutii financiare nerezidente