Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Buna ziua, dacă am certificat A5 pentru copil pe ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Buna ziua, dacă am certificat A5 pentru copil pe diagnostic ...

Buna ziua, dacă am certificat A5 pentru copil pe diagnostic de dermatita atopică și malnutriție, și reușesc sa obțin prelungire ccc pana la 3 ani, se poate in acest timp sa înscriu copilul la cresa?
Va Multumesc!
Andrea2129, utilizator