avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 512 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Buna ziua, dacă am certificat A5 pentru copil pe ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Buna ziua, dacă am certificat A5 pentru copil pe diagnostic ...

Buna ziua, dacă am certificat A5 pentru copil pe diagnostic de dermatita atopică și malnutriție, și reușesc sa obțin prelungire ccc pana la 3 ani, se poate in acest timp sa înscriu copilul la cresa?
Va Multumesc!
Ultima modificare: Marți, 30 Mai 2023
Andrea2129, utilizator

Alte discuții în legătură

Concediul pentru cresterea copilului in varsta de pana la 3 ani in cazul copilului cu handicap shumy shumy Buna ziua. Spuneti-mi si mie va rog frumos daca in cazul prelungirii concediului pentru cresterea copilului, pana la 3 ani, drepturile banesti sunt modificate ... (vezi toată discuția)
Prelungire concediu de maternitate de la 2 ani la 3. cristymicuta cristymicuta Buna ziua,am si eu o intrebare.Am o fetita nascuta prematur cu scor apgar 1 la nastere ,cu ventricomegalie ,retard de crestere si retard usor neurologic,in ... (vezi toată discuția)
Indemnizatie si alocatie cic pana la 3 ani mela2008 mela2008 Buna ziua. Am un baiat nascut in 25.01.2011 si am optat pt CIC de 2ani,in acelasi timp am beneficiat de o indemnizatie de 1200 lei si alocatie de 200 lei. Din ... (vezi toată discuția)