Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Doresc sa deschid o fabrica de bors
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Doresc sa deschid o fabrica de bors

Buna seara!
Doresc sa deschid o fabrica de borș unde ar trebui sa activez codurile caen 1107 si 1089. Intrebarea mea,dupa fabricare si imbuteliere,pentru a vinde cu ridicata si amanuntul ,ce coduri caen ar trebui sa mai adaug?

Mulțumesc frumos!
george-neagu, moderator
Documentele necesare pentru înregistrarea în registrul comerţului a menţiunilor privind modificarea obiectului de activitate (completare, extindere, reformulare, precizare domeniu şi activitate principală, schimbarea domeniului şi activităţii principale)

[ link extern ]

CAEN 4711 - Comerț cu amănuntul in magazine nespecializate, cu vânzare predominanta de produse alimentare, bauturi si tutun

CAEN 4719 - Comerț cu amănuntul in magazine nespecializate, cu vânzare predominanta de produse nealimentare