Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Mi se poate desface contractul de munca dacă refuz ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Mi se poate desface contractul de munca dacă refuz detașarea? ...

Mi se poate desface contractul de munca dacă refuz detașarea?
Sunjt aplicabile prevederile din ROI al firmei.
Da, vi se poate desface c.i.m. pentru o astfel de situație
Cornel Vasile, Consilier juridic