Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Salariile brute se iau in considerare la ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Salariile brute se iau in considerare la pensie.multumesc.

Conform Legii actuale a pensiilor publice nr. 263/ 2010 cu modificarile si completarile ulterioare, NU.
Daca exista o hotarare judecatoreasca definitiva in acest sens, DA.
Depinde de perioada..în prezent, sunt luate în calcul salariile brute.