Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Lege neimplementată Bună ziua, știți cumva cum se ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Lege neimplementată Bună ziua, știți cumva cum se va proceda ...

Lege neimplementată
Bună ziua, știți cumva cum se va proceda în cazul în care Hg va adopta legea indemnizației majorată cu 50% în cazul sarcinilor suprapuse, se va calcula retroactiv și pt cele care au născut în perioada în care legea a fost în Monitor,dar nu adoptată?
Se va aplica de la data publicarii in M.Of a HG.