avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 478 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Stau la parter. Am montat un bec cu senzori de ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Stau la parter. Am montat un bec cu senzori de lumină. De curând ...

Stau la parter. Am montat un bec cu senzori de lumină. De curând vecinul de deasupra mea a spus că îmi face reclamație pe motiv că îl deranjează. Ce sancțiuni pot primi?
Cel mai recent răspuns: Adam Grecu , utilizator 11:24, 11 Iulie 2023
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Lasati-l sa reclame. Noi suntem romani, putem reclama orice ne trece prin cap...
Vedeti-va de treaba, nu o sa aveti probleme.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Problema cu lumina de pe scara, va rog sugestii ellena ellena Locuiesc intr-un bloc cu scara neiluminata natural, si de aceea pe fiecare palier exista in permanenta un bec aprins, mai putin la ultimul etaj unde este ... (vezi toată discuția)
Hotarare abuziva fara vot Alex-U Alex-U De curand s-au montat senzori de miscare pentru iluminatul pe casa scarii.Hotararea s-a luat fara a fi aprobata de 2/3 din membrii Adunarii Generale.Cum pot ... (vezi toată discuția)
Lumina pe casa scarii cernatelena1989 cernatelena1989 Buna ziua ! Am o nelamurire... Locuiesc cu chirie intr-un bloc cu 3 etaje. La intrarea in scara cat si la celelalte etaje exista cate un neon ori un bec ... (vezi toată discuția)