Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Stau la parter. Am montat un bec cu senzori de ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Stau la parter. Am montat un bec cu senzori de lumină. De curând ...

Stau la parter. Am montat un bec cu senzori de lumină. De curând vecinul de deasupra mea a spus că îmi face reclamație pe motiv că îl deranjează. Ce sancțiuni pot primi?
Lasati-l sa reclame. Noi suntem romani, putem reclama orice ne trece prin cap...
Vedeti-va de treaba, nu o sa aveti probleme.