Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... In cat timp se judecă un apel la un proces civil ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

In cat timp se judecă un apel la un proces civil având în ...

In cat timp se judecă un apel la un proces civil având în vedere că este și vacanță judecătorească acum
Pe lângă vacanta continua și un, protest al magistraților la care se adaugă volumul foarte mare de cauze.Depinde și în ce localitate va judecați sunt instante în tara care dau termene pt anul.viitor în toamna
IN.concluzie nu va poate nici macar aproxima cineva ,depinde de n factori plus norocul dvs..
Da, in prezent, este haos total în justiție.
Nu se poate estima nimic.

București 2023