Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna dimineata . Sunt persoana fizica si va rog sa-mi ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna dimineata . Sunt persoana fizica si va rog sa-mi spuneti ...

Buna dimineata . Sunt persoana fizica si va rog sa-mi spuneti cum pot adresa o cerere online ,la Registrul Notarial National pentru informații privind o succesiune? Mulțumesc.
"Orice persoană fizică sau juridică de drept public sau privat poate solicita înscrierea sau interogarea informațiilor din Registrele Naționale Notariale prin transmiterea unui cereri pe adresa sediului CNARNN – Infonot, prin fax sau prin email, justificând interesul și achitând taxa aferentă serviciului prin transfer bancar în contul CNARNN-Infonot."
[ link extern ] /