Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Am lasat însarcinată o fată de 16 ani daca parinți ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Am lasat însarcinată o fată de 16 ani daca parinți ei depun ...

Am lasat însarcinată o fată de 16 ani daca parinți ei depun plingere împotriva mea pot face închisoare?
Bună ziua!
Din fericire nu veți răspunde penal.
Cu stimă.