Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna ziua , o întrebare eu am avut un proces cu ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna ziua , o întrebare eu am avut un proces cu primăria ...

Buna ziua , o întrebare am și eu am avut un proces cu primăria , și am platit un avocat sa ma reprezinte . Dar el nu s a prezentat la ultimele procese motiv pentru care mi au respins cererea . Ce ma sfătuiți sa fac incontinuare ?

Va mulțumesc
Sa va angajati avocat competent, sa studieze dosarul. sa fie pregatit cd vine motivarea hotararii si sa decideti impreuna daca declarati sau nu apel sau recurs dupa caz.

Despre colegul avocat deja angajat, banuiesc ca nu a lipsit ca asa a avut chef. In functie de situatia concreta sunt si caile de urmat.