Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bună dimineața! Sunt angajată la o firmă cu un CIM ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bună dimineața! Sunt angajată la o firmă cu un CIM în care ...

Bună dimineața!
Sunt angajată la o firmă cu un CIM în care funcția este de Lucrător gestionar, iar în fișa postului este trecută funcția de Operator Depozit Igienizare, vă rog să îmi spuneți dacă este corect,pentru că mă folosesc mai mult pe curățenie, deși mă descurc foarte bine ca Operator depozit.Acum vor să îmi schimbe CIM doar pe Igienizare. Este corect?
Ce ar trebui sa fac ?
In mod normal, fisa postului trebuie sa corespunda cu functia din contract ... modificarea nu se poate face decat printr-un act aditional la c.i.m.
Mulțumesc !