Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Referitor la E-factura de la 1 ianuarie 2024
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Referitor la E-factura de la 1 ianuarie 2024

Buna ziua! referitor la E-factura de la 1 ianuarie 2024, in cazul unei firme care are ca obiect de activitate cercetarea de piata, implementarea acestui sistem de facturare este obligatoriu? Multumesc
george-neagu, moderator