Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... În cazul în care as face un grup de whatsapp în ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

În cazul în care as face un grup de whatsapp în care participanții ...

În cazul în care as face un grup de whatsapp în care participanți anunță prezenta organelor de politie pe drumurile publice se considera fapta penala, dacă da, care sunt consecințele?
Nu e fapta penala.