Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna ziua, va rog sa mă îndrumați, unde m-aș putea ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna ziua, va rog sa mă îndrumați, unde m-aș putea adresa ...

Buna ziua,
va rog sa mă îndrumați, unde m-aș putea adresa pentru istoricul locurilor de munca între anii 1980-1996 ,ținând cont ca nu dețin nici un fel de act din aceasta perioada .Mulțumesc
Pentru perioada respectiva exista carnetul de munca in care se mentiona istoricul locurilor de munca.
Pentru reconstituire carnet de munca gasiti informatii utile aici: [ link extern ] /
Va mulțumesc