avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 156 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna ziua, va rog sa mă îndrumați, unde m-aș putea ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna ziua, va rog sa mă îndrumați, unde m-aș putea adresa ...

Buna ziua,
va rog sa mă îndrumați, unde m-aș putea adresa pentru istoricul locurilor de munca între anii 1980-1996 ,ținând cont ca nu dețin nici un fel de act din aceasta perioada .Mulțumesc
Cel mai recent răspuns: Lavey , utilizator 18:56, 11 Septembrie 2023
Pentru perioada respectiva exista carnetul de munca in care se mentiona istoricul locurilor de munca.
Pentru reconstituire carnet de munca gasiti informatii utile aici: [ link extern ] /
Va mulțumesc

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Reconstituire vechime in munca - cap nyusziful nyusziful Buna ziua, va rog sa ma ajutati cu urmatoarea intrebare: o persoana a lucrat in perioada 1980-1990 la un CAP - ca si cioban. Mentionez ca aceasta are Carnet de ... (vezi toată discuția)
Bună ziua! vă rog să mă ajutați! sora mea a lucrat la iemi ... Niseana Niseana Bună ziua! Vă rog să mă ajuți! Sora mea a lucrat la IEMI BUC în perioada 1974 - 1992 și și-a pierdut cartea de munca! Până acum a lucrat dar a avut ... (vezi toată discuția)
Carte de munca de negasit. Claudiu Rascol Claudiu Rascol Buna ziua. Unchiul meu a lucrat pana in anul 1991 la o fabrica de stat, Fabrica de Ambalaje Metalice Tecuci. Intre timp societatea a falimentat si toate ... (vezi toată discuția)