Forum Discuţii juridice Executare silită Bună ziua. La încetarea CIM, angajatorul poate emite ...
Discuție deschisă în Executare silită

Bună ziua. La încetarea CIM, angajatorul poate emite o situație ...

Bună ziua. La încetarea CIM, angajatorul poate emite o situație a reținerilor salariale făcute prin poprire?! Precizez că aceste rețineri au curs pe mai mult de 10ani și la mai multe companii.
Nu ati primit fluturasi de salarii ? Un astfel de document nu intra in obligatiile angajatorului.