Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Administratorul unei societati SRL, poate fi si ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Administratorul unei societati SRL, poate fi si angajat in cadrul ...

Administratorul unei societati SRL, poate fi si angajat in cadrul aceleiasi societati?
DA, administratorul unei societati SRL, poate fi si angajat in cadrul aceleiasi societati.