Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Bună ziua. Un pensionar poate avea un contract de ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Bună ziua. Un pensionar poate avea un contract de mandat, fără ...

Bună ziua. Un pensionar poate avea un contract de mandat, fără a renunța la pensie?
Da, un pensionar poate avea un contract de mandat, fără a renunța la pensie.