Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... In cazul intrarii in faliment al unei firme, asociatul ...
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

In cazul intrarii in faliment al unei firme, asociatul poate ...

In cazul intrarii in faliment a unei firme, asociatul poate infiinta o noua societate comerciala?
Bendis24, utilizator
Da