avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 767 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua, As dori sa mi spuneti a rog, daca se poate ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua, As dori sa mi spuneti a rog, daca se poate sa fiu ...

Buna ziua,
As dori sa mi spuneti va rog, daca se poate sa fiu angajat la stat in Romania, si in acelasi timp sa fiu angajat cu jumatate de norma in uk.
Ultima modificare: Vineri, 6 Octombrie 2023
Dan_23_ro@yahoo.com, utilizator
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 12:37, 6 Octombrie 2023
Se poate, numai daca programul de munca nu se suprapune.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Urgent! pentru doua contracte de munca! gheneao gheneao Buna ziua Lucrez ca profesor titular, cu norma intreaga la o scoala si vreau sa particip la un concurs (si sa-l si iau, desigur) pentru un post de ... (vezi toată discuția)
Cumul de functii- cadre didactice- buna ziua, am citit cele referitoare la cumulul de functii, dar ... matacuta ioana matacuta ioana Buna ziua, Am citit cele referitoare la cumulul de functii, dar nu imi dau seama unde se incadreaza situatia mea. De aceea, va rog sa imi oferiti ... (vezi toată discuția)
Cumularea contractelor de munca Andrei P. Andrei P. Buna ziua, Daca am un contract de baza de 8h/zi, la care se mai adauga alte C.IM. cu pana la maxim jumatate din norma de baza la un angajator; iar un alt ... (vezi toată discuția)