Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua, As dori sa mi spuneti a rog, daca se poate ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua, As dori sa mi spuneti a rog, daca se poate sa fiu ...

Buna ziua,
As dori sa mi spuneti va rog, daca se poate sa fiu angajat la stat in Romania, si in acelasi timp sa fiu angajat cu jumatate de norma in uk.
Dan_23_ro@yahoo.com, utilizator
Se poate, numai daca programul de munca nu se suprapune.