avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 431 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Pfa cadru medical
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Pfa cadru medical

Buna ziua,dacă nu sunt cadru medical și vreau sa imi deschid un Pfa cu codul Caen 8690,pot?Sau fiind cadru medical pot sa imi deschid și sa lucrez ca asistent medical specializat pe podriatrie cu diplome/certificat pe același cod?
Mulțumesc
Ultima modificare: Luni, 9 Octombrie 2023
george-neagu, moderator
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 15:06, 10 Octombrie 2023
Vedeti aceste discutii
www.avocatnet.ro/forum/discu...

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Vreau sa va întreb dacă imi deschid un salon de podiatrie Bineata Bineata Buna ziua,vreau sa va întreb dacă imi deschid un salon de podiatrie pe cod Caen 8690 pot angaja un asistent medical generalist ?Specific ca acesta nu are ... (vezi toată discuția)
Ce cod caen trebuie sa folosesc? Bineata Bineata Buna ziua,ce cod Caen trebuie sa folosesc dacă vreau ca activitate Cosmetica și pedichiura?Pot sa deschid o întreprindere individuală sau un PFA?Multumesc. (vezi toată discuția)
Imi deschid un srl cod caen 8690 Bineata Bineata Buna ziua.Imi deschid un SRL pe cod Caen 8690 ,activități de podiatrie.Întrebarea mea este :pot angaja un asistent medical specializat pe partea de ... (vezi toată discuția)