Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Pfa cadru medical
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Pfa cadru medical

Buna ziua,dacă nu sunt cadru medical și vreau sa imi deschid un Pfa cu codul Caen 8690,pot?Sau fiind cadru medical pot sa imi deschid și sa lucrez ca asistent medical specializat pe podriatrie cu diplome/certificat pe același cod?
Mulțumesc
george-neagu, moderator
Vedeti aceste discutii
www.avocatnet.ro/forum/discu...