Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... co inainte de prenatal
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

co inainte de prenatal

Buna ziua.as dori sa ma lamureasca cineva in privinta co luat inasinte de prenatal.am lucrat intreg anul 2009, iar de pe 4 ian , pana pe 11 ian am luat co, dupa care am intrat in prenatal.e totul corect din pct de v legal, nu -mi afecteaza cu nimic
?
multumesc!
Este corect si nu va afecteaza cu nimic.
multumesc!