Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 Buna ziua, am o nelamurire.. am un srl CAEN 6312 ca si ...
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

Buna ziua, am o nelamurire.. am un srl CAEN 6312 ca si activitate ...

Buna ziua, am o nelamurire.. am un srl CAEN 6312 ca si activitate (activitati ale portalurilor web) , as putea cumpara pe firma jucarii sexuale? Vor fi folosite in cadrul firmei
Maryan21, utilizator