Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Ne acordarea de drepturi salariale in speta sporul de ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Ne acordarea de drepturi salariale in speta sporul de conditii ...

Ne acordarea de drepturi salariale in speta sporul de conditii vatamatoare, se prescrie ? Exista un termen in care poate fi cerut in instanta ?
Maxim 3 ani de la data de cand trebuia sa il achite/acorde.
Va mulțumesc pentru răspuns. Sa aveti o zi buna.