Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Contestare decizie angajator Pot sa contest o decizie ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Contestare decizie angajator Pot sa contest o decizie a unui ...

Contestare decizie angajator
Pot sa contest o decizie a unui angajator (de exemplu decizie de sanctiune) dacă eu nu mai lucrez la acea instituție (bineînțeles cu respectarea termenelor legale)?
Puteti sa o contestati, nu va impiedica nimeni .