avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 752 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Executare silită Bună ziua. Am și eu o întrebare. În luna ...
Discuție deschisă în Executare silită

Bună ziua. Am și eu o întrebare. În luna septembrie am solicitat ...

Bună ziua. Am și eu o întrebare. În luna septembrie am solicitat o evacuare silita a unei persoane. Cererea a fost acceptată, dar nu am primit nimic care sa mi confirme că acea persoană nu mai are domiciliul la mine. Unde trebuie să mă interesez să aflu. Mulțumesc
Cel mai recent răspuns: Dapix , utilizator 15:46, 19 Noiembrie 2023
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
La evidența populației.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Anularea adresei din ci carmenaurora carmenaurora buan ziua in luna septembrie 2008, am cumparat un apartament. ulteror am aflat ca la adresa unde este apartamentul meu o persoana are CI cu adresa. eu nu ... (vezi toată discuția)
Carte de identitate liviklivik liviklivik Am divortat acum 2 ani, avand impreuna o casa, care mi-a ramas mie dandu-i fostului meu sot partea lui. in actul de partaj nu a fost specificata obligatia de ... (vezi toată discuția)
Nerespectare hotararii definitive si irevocabile.... niki_ niki_ Am obtinut o hotarare judecatoreasca definitiva si irevocabila pentru evacuarea unei persoane de la domiciliul meu ,in prezent persoana nu mai locuieste dar ... (vezi toată discuția)