Forum Discuţii juridice Executare silită Bună ziua. Am și eu o întrebare. În luna ...
Discuție deschisă în Executare silită

Bună ziua. Am și eu o întrebare. În luna septembrie am solicitat ...

Bună ziua. Am și eu o întrebare. În luna septembrie am solicitat o evacuare silita a unei persoane. Cererea a fost acceptată, dar nu am primit nimic care sa mi confirme că acea persoană nu mai are domiciliul la mine. Unde trebuie să mă interesez să aflu. Mulțumesc
La evidența populației.