Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Buna ziua,problema mea este ca mi-au tăiat lumina din ...
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Buna ziua,problema mea este ca mi-au tăiat lumina din cauza ...

Buna ziua,problema mea este.ca mi.au tăiat lumina,din cauza neplatii facturilor f mari,acum suma care o am de achitat este una mare,și nu am de unde sa achit acești bani,momentan,problema este ca am 3 copii si vine iarna.va rog sa îmi spuneți dacă mai am sau nu vreo opțiune pt a avea lumina.va multumesc anticipat!!
Buna ziua!
Daca nu va achitati datoria nu o sa va dea drumul la curent.Puteti face un angajament de plata esalonat cu compania care va furnizeaza curentul.Sau va puteti imprumuta de undeva suma necesara platii facturii.
O alta optiune ar fi sa cereti un ajutor de la primarie daca aveti o situatie matariala precara.
Multumesc frumos