avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 216 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... un prieten a adus o fata in localitatea unde stam ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

un prieten a adus o fata in localitatea unde stam ,aceasta a ...

un prieten a adus o fata in localitatea unde stam ,aceasta a intretinut mai multe acte sexuale cu mai multi barbati printrecare si eu ,parintii acesteia cand au auzit au sunat la politie ,prietenul meu a fost arestat ,eu as putea patii ceva?ea a mintit ca are 16 ani ,eu am 17 ,ulterior s-a aflat faptul ca avea 13 !
Ultima modificare: Sâmbătă, 9 Decembrie 2023
stefan5033, utilizator
Cel mai recent răspuns: tgeorgescu , utilizator 07:33, 23 Decembrie 2023
Sincer: situatia dvs. este cam nasoala. In rest: cautati un avocat bun. Altceva nu am de zis.
Ultima modificare: Sâmbătă, 23 Decembrie 2023
tgeorgescu, utilizator

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Trafic de minori katy_katalina89 katy_katalina89 Buna ziua!am si eu o intrebare:daca o persoana minora intretine raporturi sexuale cu alta persoana minora poate fi acuzat de viol???raportul a fost intretinut ... (vezi toată discuția)
Poate fi acuzat de corupere? cryssa2807 cryssa2807 Buna seara ! Intrebarea ce urmeaza o pun pentru o prietena buna care nu are internet si ma rugat pe mine daca pot sa ma interesez insa pe net nu am gasit ceva ... (vezi toată discuția)
Relație sexuală cu un minor Tina566_ Tina566_ Buna! Peste o săptămână fac 18 ani si sunt cu un băiat de la 16 ani! Părinți mei au aflat acum si incearca sa ne despartă! Au zis ca se duc la ... (vezi toată discuția)