Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... un prieten a adus o fata in localitatea unde stam ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

un prieten a adus o fata in localitatea unde stam ,aceasta a ...

un prieten a adus o fata in localitatea unde stam ,aceasta a intretinut mai multe acte sexuale cu mai multi barbati printrecare si eu ,parintii acesteia cand au auzit au sunat la politie ,prietenul meu a fost arestat ,eu as putea patii ceva?ea a mintit ca are 16 ani ,eu am 17 ,ulterior s-a aflat faptul ca avea 13 !
stefan5033, utilizator
Sincer: situatia dvs. este cam nasoala. In rest: cautati un avocat bun. Altceva nu am de zis.
tgeorgescu, utilizator