Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Cum pot sa adaug probe noi la dosarul de cercetare?
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Cum pot sa adaug probe noi la dosarul de cercetare?

Buna ziua, am facut o plangere penala impotriva unor vecini de bloc care o fac pe sefii, s-a dispus inceperea cercetarilor, inca nu am fost contactat. Intre timp au aparut si alte probe (inscrisuri), cum pot sa le adaug la dosarul de cercetare?
gev, utilizator
Le depuneți la parchet la dosar, cu adresa de înaintare.
multumesc