Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... buna o nelamurire am tata decedat luna aceasta , avea ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

buna o nelamurire am tata decedat luna aceasta , avea pensie ...

buna o nelamurire am tata decedat luna aceasta , avea pensie 3400, mama vrea sa ia jumate dupa el ca are drept si ea fiind pensionara si are pensia ei doar ca este mai mica ca jumatea lui, intrrebare in luna ianuarie va lua tot jumate din 3400 sau se va indexa cu 13,8 si a lua jumate din ce rezulta
se va indexa si pensia de urmas.