Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Bună seara! În anul 2024 mai sunt aprobate ...
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Bună seara! În anul 2024 mai sunt aprobate transferurile la ...

Bună seara! În anul 2024 se vor mai aproba transferurile la cererea funcționarului public la o altă autoritate publică? Sau doar până la data de 31 decembrie 2023? Mulțumesc!
jenifer chelaru, utilizator
Proiectul de ORDONANȚĂ DE URGENȚĂ privind unele măsuri fiscal bugetare în domeniul cheltuielilor publice, pentru consolidare fiscală, combaterea evaziunii fiscale, pentru modificarea și completarea unor acte normative precum și pentru prorogarea unor termene nu face vreo precizare privind transferul personalului din sectorul bugetar .
Vă mulțumesc pentru răspuns ! Toate cele bune și sărbători liniștite!