Forum Discuţii juridice Expertize judiciare şi ... Mi s-a respins cererea pt efectuarea unei noi ...
Discuție deschisă în Expertize judiciare şi extrajudiciare

Mi s-a respins cererea pt efectuarea unei noi expertize medico ...

Mi s-a respins cererea pt efectuarea unei noi expertize medico legale intr-un dosar penal desi era atent motivata Ce se poate face in cazul asta? Multumesc
Poate fi o motivare pentru solicitare apel la hotărârea primei instante.