Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Cum pot recupera datoriile de la parata pentru ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Cum pot recupera datoriile de la parata pentru perioada de la ...

Cum pot recupera datoriile de la parata pentru perioada de la data inscrierii dosarului si până la termenul de judecată?
nu mai repostati aceeasi discutie. Ati primit comentarii aici: www.avocatnet.ro/forum/discu...