Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii Calculul punctajului pentru perioada de CM
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

Calculul punctajului pentru perioada de CM

La calculul punctajului pentru perioada de CM ,ca urmare a unui neoplasm, s-a luat in calcul salariul minim pe economie si nu cuantumul indemnizatiei de CM. Se invoca prevederile OUG 158/2005. Este corecta abordarea?
george-neagu, moderator