Forum Discuţii juridice Securitate şi Sănătate în ... Sunt apt condiționat de trei ani acum Directorul ...
Discuție deschisă în Securitate şi Sănătate în Muncă (fost Protecţia Muncii)

Sunt apt condiționat de trei ani acum Directorul magazinului ...

Sunt apt condiționat de trei ani acum Directorul magazinului a făcut o lntelegere cu medic medicina muncii am fost trimis pentru medicina muncii lnainte de data evaluării iar acel doctor a dat se recomanda schimbarea funcției fara sa mă vadă fizic fara să mă evalueze medical și a dat se recomanda schimbarea funcției de care angajatorul a pus-o ln practica eu ne fiind de acord și ne semlnd schimbară funcției vazlnd asta mi-a dat posibilitatea dor prin instanta sa pot să mă apăr el deja dchimblndumi funcție fara o evaluare corecta .
Reveniti cu aceeasi discutie. Recititi ce s-a comentat aici: www.avocatnet.ro/forum/discu...
Nu sunt aspecte noi de avut in vedere.