Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe profit Deducerea taxei de cresa/gradinita
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe profit

Deducerea taxei de cresa/gradinita

Buna ziua,

a aparut la inceputul anului o stire despre deducerea costurilor pentru taxa cresei sau a gradinitei pana in limita de 1500 lei /copil/luna.

Ne puteti detalia conditiile in care acest lucru se poate face?

Multumesc
george-neagu, moderator
Gasiti informatii utile aici: [ link extern ] =
Multumesc!

POPA GHEORGHE a scris:

Gasiti informatii utile aici: [ link extern ] =