Forum Discuţii juridice Dreptul, calculatorul meu şi ... Site-urile porno pot da in judecata? A fost o reclama ...
Discuție deschisă în Dreptul, calculatorul meu şi internetul

Site-urile porno pot da in judecata? A fost o reclama in care ...

Site-urile porno pot da in judecata? A fost o reclama in care se specifica ca este conectare gratuita si fara plata in prima luna. Dar din a doua era cu costuri. Am folosit un card gol de debit, neconectat la nimic. Gol de mult timp. Dar la cateva zile s'a primit email ca erau costuri de plata pentru acea luna. Site'ul poate ataca prin blocare card sau alte situatii juridice?
site-ul nu, doar persoana fizica sau juridica din spatele lui