Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii Doua concedii initiale.
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

Doua concedii initiale.

2 CONCEDII INITIALE

Buna ziua,

Va rog sa ma ajutati in urmatoarea situatie: O salariata a adus 2 concedii medicale emise de mediucul de medidicina fizica si recuperare amblele fiind initiale, pe acelasi cod, si emise ca si perioade unul dupa ce expira celalt.

Este vreo problema ca al doilea nu este emis "IN CONTINUARE" ?

Multumesc.
george-neagu, moderator