Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general E-factura la un cabinet stomatologic pe persoana ...
Discuție deschisă în Contabilitate în general

E-factura la un cabinet stomatologic pe persoana fizica (CMI)?

la un cabinet stomatologic pe persoana fizica (CMI) este necesara e-factura?
george-neagu, moderator
Buna ziua, da, daca exista relatii contractuale cu persoane juridice.