Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... SUCCEIUNE In anul 2018 fratii nu s-au inteles cu ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

SUCCEIUNE In anul 2018 fratii nu s-au inteles cu privire la succesiune ...

SUCCESIUNE
In anul 2018 fratii nu s-au inteles cu privire la succesiune in fata notarului. Daca au ajuns la o intelegere mai pot face succesiunea la notar?
dorina49, utilizator
Dacă se înțeleg pot sa meargă oricând la notar..
Multumesc!