Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Bună seara... Am o întrebare, va rog... Dacă sunt ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Bună seara... Am o întrebare, va rog... Dacă sunt în proces ...

Bună seara... Am o întrebare, va rog... Dacă sunt în proces de partaj și trebuie sa ii plătesc fostului soț jumătate dintr.un apartament, iar eu nu am posibilitatea sa ii plătesc toți banii odată, ar fi o soluție sa ii pot plăti în rate??
Buna ziua. Exista mai multe variante, daca procesul nu a fost finalizat.
Daca stiati ca nu aveti bani sa i platiti sulta puteati solicita un termen de gratie, acum e posibil sa fie tarziu.