Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Refacere scara beton acces în scara de bloc. Ce ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Refacere scara beton acces în scara de bloc. Ce documente sunt ...

Refacere scara beton acces în scara de bloc. Ce documente sunt necesare pt refacerea unei scări cu 6 trepte de acces în scara blocului? Trebuie cea veche demolată și să se toarne (construiască)alta .Mă interesează ce avize ,proiecte ,aprobări sunt necesare (daca sunt ). mulțumesc
Raspunsul corect il aflati la primarie.