Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... DUPA 22 ANI SE POT ANULA TITLU DE PROPRIETATE ?
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

DUPA 22 ANI SE POT ANULA TITLU DE PROPRIETATE ?

DUPA 22 ANI SE POT ANULA TITLU DE PROPRIETATE ?//?/?.ESTE VORBA DE TEREN AGRICOL FORESTIER,DACA ESTE LEGE DE PRESCRIPTIE .DACA PRIMESC RASPUNS MEREU FOARTE FRUMOS MULTUMESC
Actele de reconstituire sau constituire a dreptului de proprietate pot fi lovite de nulitate absolută în România în cazurile prevăzute de dispozițiile Legii fondului funciar nr. 18/1991 și alte legi .