Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Daca intr-un proces de executare silita o persoana ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Daca intr-un proces de executare silita o persoana fizica este ...

Daca intr-un proces de executare silita o persoana fizica este reprezentata de avocat, poate depune la dosar precizari pentru lamurirea unor aspecte si inscrisuri personal la un termen? Risca sa ridice vreo exceptie partea cealalta si sa i le anuleze? Avocata cealalta este foarte buna pe procedura.
Puteți sa depuneți atât timp cât nu va faceți singur rau,,nu.incurcati strategia pregătită de av dvs ,precizarile nu intra in contradictie cu anumite sustineri din dosar etc.Desi nu este recomandat nu exista text de lege care sa interzică ceea ce doriți dvs.
CABINET AVOCAT NICULESCU IONUT, Avocat