avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 504 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Contabil pentru un S.r.l. nou infiintat?
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Contabil pentru un S.r.l. nou infiintat?

Buna ziua,
Am nevoie de contabil pentru un S.r.l. nou infiintat fara activitate? Ce declaratii trebuie sa depun si pana la ce termen?
Ultima modificare: Duminică, 28 Ianuarie 2024
george-neagu, moderator
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 06:03, 28 Ianuarie 2024
Nu va obliga legea sa angajati asa ceva, dar va este benefic un astfel de ajutor.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Vector fiscal dan2007 dan2007 Am sunat la asistenta contribuabili, am dat datele despre firma si mi-au spus ca trebuie sa depun declaratia 010 si ca am intarziat cu depunerea declaratiei. ... (vezi toată discuția)
S.r.l. nou infiintat Horaangi Horaangi Ce alternative as avea pentru depunere declaratii s.r.l. nou infiintat in primele luni de activitate,in situatia in care nici un asociat nu este in tara?ce ... (vezi toată discuția)
Srl infiintat in 15.02.2010 marianavatany@yahoo.com marianavatany@yahoo.com As dori sa stiu citeva detalii referitoare la o SRL nou infiintata,inreg.la Reg comertului in 15.02.2010 ,neplatitoare de tva,obiect de activitate comert prin ... (vezi toată discuția)