Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Contabil pentru un S.r.l. nou infiintat?
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Contabil pentru un S.r.l. nou infiintat?

Buna ziua,
Am nevoie de contabil pentru un S.r.l. nou infiintat fara activitate? Ce declaratii trebuie sa depun si pana la ce termen?
george-neagu, moderator
Nu va obliga legea sa angajati asa ceva, dar va este benefic un astfel de ajutor.