Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Aș dori să achiziționez o centrală pe gaz cu tot ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Aș dori să achiziționez o centrală pe gaz cu tot ce este ...

Aș dori să achiziționez o centrală pe gaz cu tot ce este necesar. Sunt pensionar cu o pensie de 2200 lei. As vrea în rate. Cum să procedez să pot fi și bun platnic și să am si6 de întreținerea mea ?
Puteti incerca prima data sa discutati si cu furnizorul de gaz, exista furnizori care au astfel de oferte.
Un exemplu : [ link extern ]