Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Dacă ma angajez la alta firma ia in calcul vechimea ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Dacă ma angajez la alta firma ia in calcul vechimea care am ...

Dacă ma angajez la alta firma ia in calcul vechimea care am avut-o?
Numai la acordarea sporului de vechime se ia in calcul.