Forum Discuţii juridice Executare silită Executare silită, bună ziua,,este legal sa se ...
Discuție deschisă în Executare silită

Executare silită, bună ziua,,este legal sa se execute indemnizația ...

Executare silită, bună ziua,,este legal sa se execute indemnizația pentru creșterea copilului, pentru un dosar de executare vechi cu 5 ani înainte de a se da legea,care permite sa fie executate și indemnizația de creștere copil.
Indemnizația de concediu de creștere a copilului poate fi executată silit pentru orice tip de datorie
www.avocatnet.ro/articol_624...
Dati detalii despre datorie, ziceti ca dosarul e vechi de 5 ani? Și ce s-a întâmplat în anii ăștia?