Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Dacă în urma unei sentințe civile moștenitorii ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Dacă în urma unei sentințe civile moștenitorii care au devenit ...

Dacă în urma unei sentințe civile moștenitori care au devenit moștenitori în dosar si fac declarați de renunțare la moștenire, declarațiile sunt valabile
?
Buna ziua. Nu, au acceptat deja succesiunea.
Mulțumesc

Valeriu Chirita a scris:

Buna ziua. Nu, au acceptat deja succesiunea.

Bună seara,pentru un supliment de moștenire trebuie sa fie prezenți toți moștenitori?

Valeriu Chirita a scris:

Buna ziua. Nu, au acceptat deja succesiunea.